İletişim | +90 (507) 286 29 99
  logo
   
Hizmetlerimiz

 
» Düğün Organizasyonları
» Davet Organizasyonları
» Nişan Organizasyonları
» Sünnet Düğünü Organizasyonları
» Açılış Organizasyonları
» Temel Atma Töreni Organizasyonları
» Ses-Sahne-Işık Sistemleri
» Orkestra ve Dj Hizmetleri
» Catering Hizmetleri
» Ürün Lansman Tanıtım Organizasyonları
» Kongre Seminer Organizasyonları
» Kokteyl Organizasyonu
» Panayır-Şenlik-Piknik Organizasyonları
» Animasyon Hizmetleri
» Mezuniyet töreni ve balo organizasyonları
» Şirket toplantıları
» Balon Süsleme Organizasyonları
 
   
Düğün Organizasyonları « Geri

Hayatınızın en önemli kararına evet diyeceğiniz bu özel gününüzde profesyonel ekibimiz,güçlü alt yapımız ve yaratıcı çözümlerimizle yanınızdayız.

Yorucu fakat bir o kadar da keyifli olan bu süreçte KMO Organizasyonun A'dan Z' ye hizmetlerinden yararlanabilir,düğün organizasyonunuzun yorucu kısımlarını bize bırakıp bu özel gününüzün keyifini çıkarabilirsiniz.

Düğün mekanı alternatifleri, düğün makan dekorasyonu, alternatif menü seçimi, gelinlik-damatlık temini, düğün pastası, gelin başı, davetiye, nikah şekeri, gelin arabası süslenmesi, davetli listesi hazırlanması, oturma palnı, havai fişek gösterisi, video-fotoğraf çekimi, ses-ışık-sahne sistemleri, profesyonel orkestralar, davullu zurnalı gelin alma hizmetlerimizden yararlanarak düğününüzde bizlerin misafiri olabilirsiniz.Samsun ve Karadeniz bölgesindeki düğün organizasyolarınızda hizmetinizdeyiz..

Detaylı bilgi için iletişim formundan bizlere ulaşabilirsiniz..

Dilerseniz sizler için hazırlamış olduğumuz ''düğün planlayıcısı'' formunu doldurarak düğün organizasyonunuzu planlayabilirsiniz..


. Web sitemiz KMO Organizasyon un resmi web sitesi www.kmoorganizasyon.com.tr olup 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu’nun şirketlerden istemiş olduğu web sitesi ve içeriğinde olması gerekenler maddesine uygun olarak tasarlanmış ve bilgiler girilmiştir. Site son güncelleme tarihi : 05.04.2012 15:08
.  
sayfanın tüm hakları KMO Organizasyona aittir. 2012 ©
KA İNTERNET BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ.